تشکر و توضيح
ساعت ۱٠:٤٥ ‎ق.ظ روز شنبه ٩ آذر ۱۳۸۱  
اول از همه دوستانی که اين مدت تاخير نسبت به من لطف داشتن تشکر ميکنم و عذر ميخواهم که نتوانستم بنويسم و کليکتان را هدر دادم . اما علاوه بر گرفتاری آنقدر تعدد موضوع در ذهنم بود که آشفته ام ميکرد و دست و پايم را برای نوشتن ميبست .
يک توضيح کوچولو بدهم و آن هم اينکه آقای کاظمی طبق درخواست حقير توضيحی در مورد خودشان مرقوم کردند که من به جای تصحيح مطلبم ( چون نميخواهم حس آن روزهايم را خراب کنم البته از روی خودخواهی ) اينجا مياورمش و بابتش از همه و خصوصا ايشان عذر ميخواهم گرچه به هيچ وجه از روی عمد نبوده است :
شرمنده‌ام كرده‌ايد. البته جسارتاً عرض مي‌شود كه در اين نسخه از شعر چند مورد اشتباه تايپي رخ داده است. صورت صحيح آن را در وبلاگم درج كرده ام. در ضمن من افتخار دكتري ندارم. مهندسي عمران خواندم ولي بعد از فارغ‌التحصيل شدن پي آن را هم نگرفتم. فقط دوست دارم شاعر باشم و بس.البته كارگر هستم ولي كارگر عرصه فرهنگ يعني روزنامه نگار و ويراستار و اگر گاهي پررويي به خرج دهم نقد نويس و اين طور چيزها كه ديگر مرا از شعرگفتن هم انداخته است. دوست دارم مقاله مفصلي را كه در وبلاگم درج كرده‌ام بخوانيد.
يک توضيح اضافه هم لازم است به دوست مهربان، جناب پدرام خان بدهم . تمايلم بيشتر اين است که اگر نظری راجع به مطلب هم وبلاگيهايم دارم در نظر خواهی خودشان بنويسم که اين از نظر من احترام بيشتری را همراه دارد مگر ضرورت ايجاب کند البته .