توضيح

دوستانی که محبت داشته اند مرا ببخشند که در به روز رسانی اين صفحه کوتاهی ميکنم . علتش فرصت کم من است . ۳ روز اول هفته را دانشگاه ميروم و به هيچ وجه برايم مقدور نيست چيزی در وبلاگم بگذارم مگر مطلبی از پيش آماده داشته باشم . ۳ روز دوم هفته را هم کار ميکنم . روز اولش آنقدر کار سرم ميريزد که اشکم در ميآيد و اين باعث ميشود که خيلی نامتعادل شوم . بنابراين به مطالب روزهای سه شنبه ام نميتوانم بگويم مطالب واقعی چون زيادی احساساتی خسته و مشغولم . روزهای ديگر را هم معمولا قول داده ام کاری را برای همکاری تمام کنم بنابراين اغلب ماموريت هستم . و تنها چند ساعتی زمان دارم که نفسی بکشم . روزهای جمعه هم که مال نظافت و خانواده است . من تمام تلاشم را کرده ام که پيوسته حرکت کنم . تنها زمانهائی که فرصت انديشيدن دارم توی مسير در ماشين يا توی خواب است . بنابراين تاخير مرا ببخشيد . اميدوارم اين را حمل بر بی نظمی امور من ندانيد .

يک چيز ديگر بگويم و آن اينکه چون کامنتهای پرشين بلاگ با جاوا نوشته شده است و هر بار که شما ميخواهيد پيامی را بفرستيد روی همان صفحه ، صفحه جديد باز ميشود ، بعد از اين من جواب دوستان را در همان کامنت خودم ميدهم چون وقتی ميروم به وبلاگشان يادم نمی آيد چه گفته اند که پاسخ بدهم .

/ 2 نظر / 3 بازدید
nasrin

سلام ليلا خانومی ! واقعا که سرت حسابی شلوغ شده . ولی خوب من هر روز سر ميزنم که مطلب جديد ازت بخونم بخصوص اون متنهای عالی که مينويسی . تا بعد !

abolfazl

با عرض سلام و تسليت ايام سوگواری سيد و سالار شهيدان...راستش حقيری چون من خيالش راحت است ...زيرا چيزی نمی نويسد و يا در اصل بلد نيست که بنويسد تا شما به زحمت پاسخ دادن بيافتيد!!!... هميشه در انتظار روئت رقص قلمتان هستم ... می شود گفت که به اين امر معتاد شده ام... ممنون و موفق باشيد.