متن و حاشیه

سلام

حال شما خوب است؟ اگر از احوالات اینجانبان خواستارید همگی به حمدالله سرماخوردیم. دماغ هایمان قرمز است، صداهایمان گرفته، کیفمان ناکوک می زند ولی راستش دلشادیم چون یکدیگر را داریم . مهمتر آن که یکدیگر را دوست داریم.

فرصت نشد که دلتنگی هایمان را بهاری کنیم و زبان به شکوفه مبارک بادی بگشائیم و وجود شما را به بهار تبریک بگوئیم. نشد که همه اش در حال بارکشی و جمع و جور کردن بی برنامه گی ها بودیم. شمال و جنوب را پیمودیم دلمان به صفای جنگلهای عباس آباد و دشت های کلاردشت خوش شد و گیر باران های سیل آسای کیش افتادیم اما نمی شود که دریای مهربان خلیج فارس روی خوش به آدم نشان ندهد همانطور که مردمانش مملو از این حس اند و ... بسیار اندیشیدیم بچه به بغل، در حالی که کودکمان آبله مرغان گرفته بود و غر و غر می کرد...

برای کسانی که دوستشان دارم دعا می کنم چه آن‌ها دوستم بدارند چه نه و چه روزهای خجسته باشد و چه روزمره و تقلائی نمی‌کنم که کسانی را که آزارم داده اند فراموش کنم و حقیقت این است که هر چه می گردم کسی را پیدا نمی کنم که احساس بیزاری به اش داشته باشم.

/ 12 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عیسا

اینجا کافی نتی هست کنار ساحل ... با سرماخوردگی تازه ی نسیم دریا اینجام. . بوی دعا ...

حامد ایلار

مبارک لی لا و همراهانش باشد این نوشدن روز به روز...

ابوالفضل

با عرض سلام و احترام: خدا را شکر که شاهد شادی هایتان هستم. سالی سراسر شادی و شادکامی و موفقیت و بهروزی و سربلندی برایتان آرزومندم. ای کاش کیش تهران بود... شاد و شاد کام باشید.[گل]

محمد

علیک سلام! سال نو مبارک شکلات های من بوی ماهی گرفتند توی فریزر معظم تان که [خنثی] امم... آبله مرغان؟ واقعنی؟ تحقیقات قبلی که حاکی بود قبل از سه سالگی دچارش نمی شه کسی!!

محمد

اوهوم! دهن تون درد نکنه. من اصلن دیگه شکلات تلخ نخوردم هیچ وقت. در مورد نیکا متأسف ام. اما مطمئنن هیچ کس هم بیش تر از خود شما مراقب اش نیست.

محمد

چون من و ماهان تازه گرفتیمش باید بگم که تابلوهه. یعنی اثر جوش هاش به صورت لک تا سال ها باقی می مونه و من الآن کلی به زیبایی هام افزوده شده حتا!

محمد

کاش کیش یه جزیره بود وسط خلیج فارس [افسوس]

پریا

سلام لیلا جان .. انشا’الله سال خوبی داشته باشی ... نیکای نازت رو از طرف من هم ببوس

م

سلام

هیچ

ای کاش همه بعد از گفتن ناخوشی هاشون به این موضوع تاکید داشتن که : " مهمتر آن که یکدیگر را دوست داریم " این التیام بخش همه دردهاست :)