فردا


ديروز
ما زندگي را
به بازي گرفتيم
امروز ، او
ما را ...
فردا ؟

/ 53 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Pedram

ليلای عزيز سال نو را به شما و خانواده محترمتان تبريک ميگويم و اميدوارم هميشه در کانون گرم خانواده شاد و پيروز باشيد. ميدانيد، من هم گاهی اينجا بوی کافور بمشامم ميرسد، و گاه محتاج هوای تازه ام. نميدانم، شايد اگر گاهی برنامه هايی داشتيم و از دنيای مجازی کمی فاصله ميگرفتيم، بهتر ميشد. يا شايد هم آفتهای ديگری ميداشت ! نميدانم. حکيم خيام گفته است: «يک چند به کودکی به استاد شديم، يک چند ز استادی خود شاد شديم، پايان سخن شنو که ما را چه رسيد، از خاک برآمديم و بر باد شديم» شايد هم واقعا فردا فنا شويم، اما امروز که هستيم حداقل نقشی براندازيم و بودنمان را ثابت کنيم، آنچنانکه حکيم با چنين شعری جاودانه شد . آنانکه روزنامه نگارند، ميدانند که خوانندگان زيادی دارند، اينجا اما برد نوشته ها بسيار اندک است، وبلاگ شما خوب است و خوانندگان نسبتا زيادی داريد. اميدوارم که همچنان بنويسيد.

Amousibilou

چون چنان نيست چنين بايد بود: " ديروز زندگی به من می آموخت، امروز من از او می آموزم، فردا وزن آموخته هايم را با عمر گذشته می سنجم تا دريابم اندازه خسرانم را ..."

داستان‌گو

فردا بدرود/......./ وب‌لاگ قبلي من رو HACK كرده‌ن، اين آدرس تازه‌م هست/.

elham

ســـــــــــــــــــــــــــــال نو مبارک...راستش وبلاگم حک شده بود نبودم حالا دوباره اومدم....وبلاگ دنيای من و همه حرفهام با تو!!!!!!!!ادرس وبلاگ جديد را برات می ذارم!راستی ليــــــــــــــــلا چرا تازگی ها اين قدر کم می نويسی؟

حقايق دين

سلام...سال نو مبارک و شايد فردا مرگ ما را به بازی بگيرد...ياحق

سوگند

farda….mishinim joloye ham..yeki oon mizane be maa…yeki maa mizanim be oon?! Na?!pishe maa ham biyay khoshhal mishim!

رامین

سلام ، و فردا نه ما می مانیم و نه او . و آنچه می ماند یکی است . آه که چه پر شکوه است لحظه یکی شدن. به هم پیوستن. ... یا علی

مسيح

سلام. از اين همه محبت‌ات كه در پيام كوتاه‌ات سرريز كرده بود سپاس. قدر دوستان ناشنيده را مي‌دانم. باور كن. شاد باشي.

adamak

سلا...کجايی؟!...

mehdi

و فردا...شاید... خدا ما را به بازی می گيرد... آغاز يک دوستی.... پروازی به سوی عشق... در بهاری که بوی باران می دهد... و امی به اينکه سبز بمانی...